Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.autoplachtyduda.cz/www/spojeni.inc.php on line 2
O firmě | AUTOPLACHTY

O firmě

NOVINKA!

Nově nabízíme vysokofrekvenční svařování plachet na stroji FIAB.

Firmu Autoplachty Duda založil v roce 1992 vyučený sedlář Antonín Duda v malé dílně s jedním šicím strojem a jedním pracovním stolem. V roce 1994 se k němu přidal syn Radek, vyučený zámečník a v roce 2004 doplnila rodinný klan ekonomicky vzdělaná dcera Pavlína. Neopakovatená atmosféra rodinné firmy (však to každý, kdo pracuje s příbuznými zná) mohla naplno vypuknout.

Během sedmnáctileté historie rozšiřovala firma z důvodu zvyšující se poptávky několikrát výrobní prostory. Za nárůstem zákazníků stojí logisticky výhodná poloha provozovny ( střední Čechy - 20km po dálnici od Prahy Ruzyně) a dobře odváděná práce spojená se snahou pomoci autodopravcům v každé situaci v kteroukoliv hodinu. V roce 2008 se firma přestěhovala do nového areálu o rozloze 10000m2, což umožnilo nejen zvýšit kapacitu výroby, ale i rozšířit služby s výrobou spojené. Hlavní změnou bylo otevření zámečnické dílny, díky níž firma nově nabízí výrobu a opravy pevných i rozebiratelných konstrukcí na přívěsné vozíky a nákladní auta, a opravy částí shrnovacích systémů používaných u návěsů ( lamely, střešní příčky, vodící kolečka apod.).

Další výhodou nového areálu je možnost parkování většího množství návěsů, což využívají autodopravci, pro něž je výhodnější vozidlo na opravu odstavit a neblokovat si řidiče.

Parkovací kapacita je využívána i v případech, kdy zákazník ráno auto přistaví a odpoledne odjíždí s novou plachtou.

Od konce roku 2008 přibyla k možnosti klasického potisku plachet i možnost velkoplošného digitálního tisku.